X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Články

Tipy a články o pletivu, plotech a vše o jejich stavbě

Vybíráme pletivo pro chovatele: jak zvolit to nejvhodnější?

Vybíráme pletivo pro chovateleAčkoliv by se mohl zdát výběr oplocení jako jednoduchá věc, stačí se podívat na dnešní širokou nabídku pletiv a budete tápat. Proto jsme pro vás připravili článek, který napoví, jak vybrat vhodné pletivo pro chovatele.

Moderní ploty ze svařovaného pletiva. Jsou elegantní a cenově dostupné

Toužíte po moderním plotě, ale ne po běžném pletivu? Potom jsou pro vás svařované ploty v antracitové barvě jako stvořené. Konečně budete mít originální vzdušné oplocení, za které nezaplatíte přemrštěnou cenu. Seznamte se s naším novým pletivem blíže!

Montážní návod na stavbu oplocení z pletiva

Jak postavit plot, aneb stavba oplocení z pletivaStavba plotu z pletiva není nic náročného a zvládnete ji svépomocí, zvlášť když jsme pro vás připravili tento přehledný návod, jak postavit plot. Nejprve si nakupte všechen příslušný materiál (vše seženete v našem e-shopu), a potom můžete začít. Přejeme vám, ať vám jde práce pěkně od ruky.

Případová studie: Oplocení z panelů Merkur

Případová studie: Oplocení z panelů MerkurPlotové panely Merkur jsou robustnější a pevnější než klasické pletivo. Hodí se do rodinné zástavby i na firemní pozemky. Abyste si dokázali lépe představit, co vše je nutné pořídit, sepsali jsme pro vás kompletní seznam použitého materiálu na 100 běžných metrů plotu.

Případová studie: Oplocení ze systému Nylofor

Případová studie: Oplocení ze systému NyloforSvařované panely Nylofor 3D jsou vhodné na firemní, průmyslové a také veřejné pozemky - například na oplocení hřišť, parků, stadionů, letišť apod. Vypracovali jsme pro vás případovou studii, ve které se dozvíte, co vše je potřeba ke stavbě takového 100metrového oplocení.

Případová studie: Svařované pletivo v rolích Pantanet

Případová studie: Oplocení ze systému Nylofor

Svařované sítě Pantanet se hodí do soukromých zahrad, městských parků nebo i na školní pozemky. Svým provedením krásně zapadnou do okolní zeleně, přičemž perfektně splní svůj účel - zabránit vstupu nezvaným hostům. V případové studii jsme pro vás připravili ukázkovou realizaci 100 metrů tohoto plotu.

Vytisknout stránku

Kontaktujte nás

 +420 773 928 495 
Mgr. Renáta Neumanová


Sídlo společnosti:
Fence consulting, s. r. o.
Jihlavská 916
580 01 Havlíčkův Brod

© 2020, Ing. Petr Neuman – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA | E-shop vytvořen na B2C Brána | XHTML 1.0